Linienverlauf
Határ út
Corvin körút
Lehel utca
Kossuth tér
Fő utca
Árpád utca
Villanytelep
Lajosmizsei sorompó
Tinódi utca
Darányi Ignác-/Margó Tivadar u.
Kemény Zsigmond utca
Baross utca
Thököly út
Szarvas csárda tér
Madarász utca
Iparvasút
Honvéd utca
Bajcsy-Zsilinsky utca
Ungvár utca
Pestszentlorinc Béke tér