Linienverlauf
Postplatz
Schweriner Straße
Mitte Bf
Weißeritzstraße
Krankenhaus Friedrichstadt
Vorwerkstraße
Betriebshof Waltherstraße
Waltherstraße
Hamburger Straße
Bremer Straße
Flügelweg
Cossebauder Straße
Gottfried-Keller-Straße
Schunckstraße
Merbitzer Straße
Zschonergrundstraße
Flensburger Straße
Podemusstraße
Am Urnenfeld
Gohlis
Gohliser Weg
Ludwigstraße
Schulstraße
Erna-Berger-Straße
Cossebaude Bf
An den Winkelwiesen
Amselgrund
Rohrbahn
Niederwartha Bf