Linienverlauf
Zoutkeetsgracht
Haarlemmerplein
Nieuwe Willemsstraat
Marnixplein
Fred. Hendrikplantsoen
Hugo de Grootplein
Bilderdijk-/De Clercqstraat
Bilderdijkstraat/Kinkerstraat
1e C. Huygensestr./Overtoom
Van Baerlestraat
Museumplein
Roelof Hartplein
Ruysdaelkade
Ferd. Bolstraat/Ceintuurbaan
2e van de Helsstraat
Van Woustraat/Ceintuurbaan
Amsteldijk
Wibautstraat
Camperstraat
Beukenweg
Linnaeus-/Wijttenbachstraat
Dapperstraat
Muiderpoortstation