Linienverlauf
Union Station
Cesar E Chavez/Broadway
Cesar E Chavez/Spring
Cesar E Chavez/Grand
Sunset/Figueroa
Sunset/Elysian Park
Sunset/Echo Park
Sunset/Alvarado
Sunset/Silver Lake
Sunset/Hyperion
Sunset/Parkman
Santa Monica/Sunborn
Santa Monica/Vermont
Santa Monica/Normandie
Santa Monica/Western
Santa Monica/Vine
Santa Monica/Highland
Santa Monica/La Brea
Santa Monica/Gardner
Santa Monica/Vista
Santa Monica/Fairfax
Santa Monica/Sweetzer
Santa Monica/La Cienega
Santa Monica/San Vincente
Santa Monica/Canon
Santa Monica/Wilshire
Santa Monica/Ave of the Stars
Santa Monica/Beverly Glen
Santa Monica/Westwood
Santa Monica/Sepulveda
Santa Monica/Barrington
Santa Monica/Bundy
Santa Monica/26th
Santa Monica/20th
Santa Monica/Lincoln
4th/Santa Monica
Broadway/4th
Ocean/Santa Monica
2nd/Santa Monica