Linienverlauf
Mistrzejowice
Miśnieńska
Osiedle. Złotego Wieku
Łęczycka
Cedyńska
Wiślicka
Osiedle Strusia
Osiedle Na Lotnisku
Dunikowskiego
Rondo Hipokratesa
Osiedle Jagiellońskie
Arka
Teatr Ludowy
Osiedle Górali
Osiedle Zielone
Struga
Orkana
Osiedle Willowe
Bulwarowa Ogródki Działkowe
Klasztorna
Osiedle Wandy
Osiedle Na Skarpie
Szpital Żeromskiego
Sieroszewskiego
Klasztor Cystersów
Stare Wiślisko
Lasek Mogilski
Szparagowa
Garbarnia
Jeżowa
Albatrosów
Biskupińska
Zajezdnia Płaszów
Płk. Dąbka
Surzyckiego
Mały Płaszów
Mały Płaszów