Linienverlauf
Kurdwanów
Witosa
Nowosądecka
Piaski Nowe
Dauna
Bieżanowska
Kabel
Dworcowa
Cmentarz Podgórski
Powstańców Wielkopolskich
Limanowskiego
Korona
Plac Wolnica
Stradom
Wawel
Św. Gertrudy
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Jubilat
Komorowskiego
Salwator
Salwator Pętla