Linienverlauf
Aleja 23 Stycznia
Sienkiewicza
Piłsudskiego Sikorskiego
Piłsudskiego Armii Krajowej
Piłsudskiego Basen
Karabinierów
Paderewskiego Szkoła
Paderewskiego Trynkowa
Paderewskiego Krzyżowa
Kwidzyńska
Świerkocin Cegielnia
Świerkocin
Świerkocin Rzeka Osa
Mokre Szkoła
Mokre Spółdzielnia
Mokre Mleczarnia
Zakurzewo
Zakurzewo Wysypisko
Mokre Pomnik
Białochówko
Mokre Kościół
Mokre Leśniczówka
Mokre Leśniewo
Mokre Białochówko
Zakurzewo Leśniczówka
Wielki Wełcz
Mokre Białochówko