Linienverlauf
De Zeis
Centraalsppor
Luchtvaart
Koningskers
Pachterwaard
Germanenveld
Winkelcentrum Schuytgraaf
Zuid Station
Hollandseweg
Hillegomweg
Winkelcentrum Elderhof
Bussemstraat
Elderveld/Hagemanswei
Fonteinkruidstraat
De Praets
Rijnstraat
Centraal Station
Willemsplein
Velperplein
Stadstheater Arnhem
Rietgrachtstraat
Gr. van Prinstererstraat
Hugo de Grootstraat
Maaslaan
Waalstraat
Lange Wal
Keulse Slag
Kinderkamp
Malsenlaan
Kamphuizenlaan
Grote Durk
Presikhaaf/Cannenburgln