Linienverlauf
Řečkovice
Filkukova
Kořískova
Hudcova
Tylova
Semilasso
Husitská
Jungmannova
Kartouzská
Šumavská
Hrnčířská
Pionýrská
Antonínská
Moravské náměstí
Malinovského náměstí
Hlavní nádraží
Nové sady
Hybešova
Václavská
Mendlovo náměstí
Výstaviště - hlavní vstup
Výstaviště - vstup G2
Lipová
Pisárky
Bráfova
Stránského
Vozovna Komín
Svratecká
Branka
Podlesí
Kamenolom
Zoologická zahrada
Přístaviště
Kubíčkova
Ondrouškova
Ečerova