Linienverlauf
Praha-hl.n.
Praha-Vršovice
Praha-Krč
Praha-Braník
Praha-Modřany
Praha-Komořany
Praha-Zbraslav
Jarov
Vrané nad Vltavou
Skochovice
Davle
Petrov-Chlomek
Petrov u Prahy
Luka pod Medníkem
Jílové u Prahy
Kammenný Přívoz
Prosečnice
Krhanice
Chrást nad Sázavou
Týnec nad Sázavou
Pecerady
Poříčí nad Sázavou-Svárov
Poříčí nad Sázavou
Čerčany