Linienverlauf
Litvínov nádraží
Jiráskova
prům.zóna
U hřbitova
Lom Červený kříž
Lom náměstí
Osek klášter
Osek náměstí
Národní dům
Tyršova
Háj u Duchcova Horní Háj
Statek
Hrob Křižanov
Beseda
Hrob
Mlýny
Střelná
Střelná sídliště
Dubí Krušnohorská
Běhánky Dubská
Běhánky
Proboštov Přítkov kříž
Krupka Vrchoslav Hor. náměstí
Škola
U plovárny
Bohosudov MěÚ
Bohosudov Komenského
Maršov škola
Krupka Unčín U parku
Unčín U Lípy
Přestanov U Pomníku
Chlumec Stradov
Zalužanská
Chlumec