Linienverlauf
Meeuwseacker
Horstacker
Zellersacker
Hillekensacker 10e straat
Leuvensbroek
Wedesteinbroek 22e straat
Wedesteinbroek 12e straat
Hegdambroek
Spijkerhofweg
Brabantse Poort
Viaductweg
Woonboulevard
Graafsebrug
Neerbosscheweg
Dennenstraat
Graafseweg/Wolfskuilseweg
Rozenstraat
Nijmegen Centraal Station
Nassausingel
Hertogplein
Smetiusstraat
Plein 1944
Burchtstraat
Valkhof
Hunnerpark
Lent Laauwikstraat
Lentseveld
Petuniastraat
Turennesingel
Fluitenkruid
De Ster
Frankrijkstraat
Ressen P+R Waalsprinter
Oosterhout Groenestraat
Kruidenstraat
Van Boetzelaerstraat
Van Woerkomstraat
Zandstraat
Vredesplein
Gansstraat
Peperstraat